Abonelik Koşulları

Agency Europe & Anatolia 1993 yılından bu yana abonelerine görüntülü ve yazılı haber servisleriyle hizmet veren bir haber ajansıdır. Sitemizde yayınlanan haberler, haber servisimizde yer alan haberlerin yalnızca küçük bir bölümünü oluşturmaktadır. Agency Europe & Anatolia’nın haber servislerine ihtiyacınıza göre değişik koşul ve hizmetlerle abone olabilirsiniz.

1 – Agency Europe & Anatolia görüntülü haber servisi tematik abonelik.

Bu servisimizden kendi internet sitelerinde içeriklerine uygun görüntülü haberlere yer vermek isteyen haber siteleri faydalanabilirler.

  • Agency Europe & Anatolia, tarafınıza sitenizin yayın teması konusunda süreleri 3 – 15 dk arasında ve kendi birimlerince üretilmiş video görüntülü haberleri servis edecektir.
  • Röportaj, basın toplantısı vb. konuların yer alacağı video görüntüleri montajlı bitmiş film olarak internete uygun formatta teslim edilecektir.
  • Haber videolarının sol üst köşesinde uygun büyüklükte (TV Kanal Logoları gibi) sitenizin logosu, sağ üst köşesinde ise yine uygun büyüklükte Agency Europe & Anatolia’nın amblemi yer alacaktır. Görüntülerde wathermark bulunmayacaktır.
  • Abone bu görüntüleri kendi sitesinde yayınlayabilecek, ancak başka sitelere ya da tv kanallarına satamayacaktır.

2 – Agency Europe & Anatolia spot haber servisi aboneliği.

Spot haber servisi özel radyoların yaygınlaşmasının ardından ülkemizde ve dünyada ilk olarak  Agency Europe & Anatolia Haber Ajansı Genel Yayın Yönetmeni Abdullah Ekşioğlu tarafından oluşturulmuş, kuralları ve standartları belirlenerek Agency Europe & Anatolia tarafından 1993 yılında servise sokulmuştur. Spot haber servisi kısa sürede dünyanın ve Türkiye’nin saygın haber ajansları tarafından da kopyalanarak uygulanmaya başlanmıştır. Bu servisimizden yerel, ulusal ve yabancı tüm radyo kanalları faydalanabilirler.

  • Bu servisimizde haberler sesli yayıncılığa uygun bir formatla yazılarak, kelime sayısı, ortalama okuma süresi bilgileriyle birlikte servis edilmektedir.

3 – Agency Europe & Anatolia içerik sağlayıcılığı aboneliği.

Bu servisimizden bilgi servisi veren tüm kurumlar faydalanabilirler.

  • Bu servisimizde bilgi sağlayıcı platformun ihtiyaçlarına göre genel ya da tematik içerik hazırlanarak servis edilmektedir.

4 – Agency Europe & Anatolia yazılı haber servisi aboneliği.

Bu servisimizden yerel, ulusal ve yabancı gazeteler faydalanabilirler.

  • Bu servisimizde genel ya da tematik haberler görselleriyle birlikte servis edilmektedir.

5 – Agency Europe & Anatolia görüntülü haber servisi aboneliği.

Bu servisimizden yerel, ulusal ve yabancı TV kanalları faydalanabilirler.

  • Bu servisimizde genel ya da tematik haberler, haber görüntüleriyle servis edilmektedir.